O nás

Kompletní stavební činnost

Nabízíme veškeré stavební práce

od drobných stavebních úprav v bytě ( příčky, podhledy,bytová jádra), na zahradě ( pergoly, chodníky, altány),  komunikace  a parkovací stání u rodinných domů , oplocení  zahrad a pozemků, rekonstrukcí střech a půdních vestaveb až po výstavbu rodinných, bytových i multifunkčních domů. Provádíme výstavbu domů systémem dřevostavba a stejně tak i klasickými pálenými, betonovými nebo plynosilikátovými materiály.

Na základě mnohaletých zkušeností Vám můžeme nabídnout i tolik opomíjený technický dozor na stavbě

 Víme za kolik....

Cena jakékoliv stavební práce závisí na mnoha okolnostech. Liší se podle místa a rychlosti provedení, podle roční doby, kdy je prováděna i podle materiálů použitých při výstavbě.

Pokud máte přesnou představu o konečné podobě projektu a použitých materiálech, vypracujeme na jejich základě cenovou nabídku formou položkového rozpočtu. Ten obsahuje cenu za montáž a cenu za materiál.

Když nemáte konkrétní vizi, můžete se i tak na nás obrátit. Rádi Vás navštívíme, vyslechneme Vaše představy, navrhneme Vám vyhovující řešení, zaměříme a popřípadě zajistíme služby projektanta. Na základě toho vypracujeme položkový rozpočet.

Odsouhlasení cenové nabídky a smlouva o dílo jsou dalšími kroky ke zdárnému dokončení stavebních prací a spokojenému užívání hotového díla.